Hi !Lato w pełni - temperatura sięgała dzisiaj 24 stopni. Stąd też zestaw. Postawiłam na klasyczną elegancję. Stonowany ubiór + zielone szpilki, metaliczne dodatki i zestaw gotowy. Kolejny set, w którym czuje się naprawdę dobrze :) Mam nadzieję, że Wam również się spodoba - Enjoy ...Jutro oficjalnie rozpoczynam drugi rok studiów więc mam nadzieję, że zestawów trochę przybędzie ;)spódniczka /
0 Yorumlar